TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Filmový festival Klapka v Kladně

bez naší účasti

Na nově vzniklý festival amatérských filmů Klapka, který pořádají stejní lidé jako Slan-fest, jsme přihlásili Točnu: Genex a Konspiraci. Nakonec se tam nebude ale promítat ani jeden film. Přihlásilo se totiž celkem 60 filmů o celkové délce 16 hodin, ale promítat se jich bude jen 18, protože pořadatelé udělali jen 3 bloky, každý o délce 50 minut.

Je to stejné jako loni na Slan-festu. Také mnoho přihlášených filmů a také málo času. Obávám se, že letošní Slan-fest na tom bude zase stejně a možná tedy nebudeme ani tam. Připomínám, že na Slan-fest jsme přihlásili stejné filmy jako na Klapku.

V každém případě by se měla ale Konspirace promítat na PAFu, který má bloků mnohem víc a projekce trvají dva dny. Myslím, že by Slan-festu i Klapce jedině prospělo, kdyby přidali aspoň třeba 3 promítací bloky. Zájem filmařů je a zájem lidí taky (aula gymnázia ve Slaném byla vždy plná).

LOU

Reklamy

5 responses to “Filmový festival Klapka v Kladně

 1. Ladik Únor 21, 2008 (10:58 am)

  A já se tak těšil do Slanýho… Co kdybychom taky udělali nějakej festival, když je o promítání takovej zájem?

 2. Luke Únor 22, 2008 (10:40 am)

  No třeba na slanfestu budem – pokud to dělaj stejný lidi, tak bych očekával, že na jeden festival vyberou jedny filmy a nadruhej zas jiný … ale uvidíme :).

 3. Lou Únor 22, 2008 (11:27 am)

  Nebo se třeba umoudří a dají aspoň dvě pásma navíc. Pořád v to doufám. Filmu zdar!

 4. Honza Burdík Únor 25, 2008 (3:08 pm)

  Klapka a SLAN-FESTAhoj TV VONAáci!Posílám malé vysvětlení:SLAN-FEST a Klapka jsou dvě různé akce, které pořádají dva různé týmy. Společné mají to, že jim oběma „šéfuju“ 🙂 Výběr snímků na S-F bude v průběhu března, výsledky pak budou jako obvykle na webu.Pokud chcete pořádat vlastní festival, rád vám poradím jak na to, jeslti budete chtít :-)Co se týče délky festvalů, přemýšleli jsme o tom velmi. Uvidíme co přinese budoucnost…

 5. Luke Únor 25, 2008 (3:40 pm)

  Čau, dík za info, o festivalu jsme zatim reálně neuvažovali, spíš o nějaký veřejný projekci na podzim u příležitosti 10 let TV VONY.. uvidíme ale co bude dál 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: