TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

výlet do Kutný Hory

s Mňoukem jsme vyrazili na výlet do města stříbra

Vyrazili jsme z hlavního nádraží v půl desátý ráno, počasí bylo příjemný, vedro ještě moc nebylo, cestou jsme v kupé zpívali všechny možný písničky a ti dva starý němci, co tam s náma seděli, se na nás furt divně koukali.

Zhruba v 11 jsme dorazili na místo a pěšky se vydali do kostnice. To už ale začal pařák, takže jsme se téměř doslova doplazili do chladné kostnice, prohlídli si hnáty, lebky a jiné kostičky a pak se urychleně přemístili do restaurace na pivka a jídlo. Po 90ti minutovém obědě a pití jsme pěšky pokračovali cca 3 km do centra Kutný Hory. Vedro se stalo otravným a já v duchu přivolával bouřku – bohužel bez úspěchu. V Centru jsme si zběžně prohlídli náměstí, nějakej kostel, dali pivko v nějaký pizzerii a pak se vydali hledat chrám sv. Barbory, kterej jsme asi za půl hoďky našli a navštívili. Chrám je to tedy impozantní – viz fotky v mojí galerii.

No po prohlídce Brambory jsme urychleně spěchali na nádraží a díky autobusu jsme stihli vlak ve tři hodiny a krátce před půl pátou jsme přistáli na hlaváku. Se Zvonimírem jsme se shodli, že výlet byl skvělej, určitě si zas někdy nějakej uděláme, ale to vedro bylo fakt hrozný :).

Luke

PS: Fotky jsou v mé galerii

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: