TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Novinky ze světa amatérského filmu

Přihlašování filmů na Zlatou kazetu zahájeno
Stránky Amatfilmu stále nejsou v provozu, byť už několik měsíců se tam objevuje nápis, že web bude již brzy zprovozněn, a tak je čerpání informací o soutěžích problematické. Na amatfilmu.cz byl vždy perfektní přehled soutěží včetně uzávěrek, takže teď je to tak trochu naslepo. Už na jaře jsme kvůli tomu prošvihli mělnický Krišpín.

Stránky underilmu (www.underfilm.cz) jsou naštěstí aktualizované, ale pro nás tam nic není. Poslední projekce underfilmu sezóny 2007/2008 proběhla 1. června, další budou v nové sezóně koncem léta.
Vysněná zem nakonec přeci jenom bude. Už to vypadalo, že festival buď úplně skončil nebo tento rok vynechal, ale opak je pravdou. Vysněná zem proběhne dle informací organizátora v listopadu. Dobré zprávy tam neprošly, byť vyhrály hlavní cenu na HAF, takže to asi nemá ani cenu zkusit tam něco přihlásit. Řekl bych, že nemáme dostatečnou technickou úroveň.
Dají se přihlašovat filmy na Brněnskou šestnáctku, kde však berou filmy pouze super ultra hardcore umělecké. No jo, Brno no 🙂

ZLATÁ KAZETA
Zabrousil jsem na stránky pořadatele (http://www.jbsstudio.cz/) a zjistil jsem, že filmy na osmý ročník už je možné přihlašovat. Trochu jsem se o tuto soutěž obával po minulém slabém ročníku, ale zdá se, že jede dál. Podívejte se na jejich stránky. Má se to konat jako minule. To znamená, že 6.9. bude projekce všech filmů a 20.9. projekce vítězných filmů a předáváníá cen.
Vzhledem k tomu, že soutěž nepodléhá předvýběru, přihlásil bych tam nějaké naše filmy co nejdříve. Navrhuju rozhodně tam poslat Genex, další filmy dle dohody. Vzhledem k tomu, že není předvýběr, tak bych tam aspoň ještě jeden snímek poslal.

LOU

Reklamy

8 responses to “Novinky ze světa amatérského filmu

 1. Luke Červen 5, 2008 (12:02 am)

  co osvědčenou klasiku – ódu na čas? 🙂

 2. Ladik Červen 5, 2008 (8:26 am)

  Lou, proč nenapíšeš, že minulý ročník zlaté kazety byl pro nás veleúspěšný a místo toho píšeš, že minulý ročník byl slabý? Ty chceš znehodnotit naše výtězství? :)A co poslat Konspiraci 2.2 a 2.3 jen tak pro zpestření festivalu? 🙂 🙂

 3. Luke Červen 5, 2008 (9:20 am)

  „výtězství“ 🙂 To je stejně dobrý jako „sistém“, jak mi nedávno psal jeden uživatel :).

 4. Ladik Červen 5, 2008 (11:36 am)

  tak sorry. výtěství

 5. Luke Červen 5, 2008 (12:08 pm)

  já vim, že to děláš schválně, aby byla legrace… ale pro pořádek – spisovně to má bejt „výtěstvý“. Tož tak.

 6. Ashman Červen 5, 2008 (8:04 pm)

  Ty vole Láďo a Luke.:)

 7. Lou Červen 6, 2008 (12:40 am)

  Minulý ročník byl pro nás samozřejmě veleúspěšný. Tím, že byl slabý jsem myslel provedení festivalu. Ta úroveň šla od prvního ročmíku dost dolu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: