TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Koncert: Intimky + 4+kk v klubu Jet


Včera jsme se spolužákem Vítkem (kterýho sem viděl po cca 5ti letech) vyrazili do Jetu na koncert dvou kapel, s jejichž členy (spíše členkami) jsem dřív hudebně spolupracoval.

kapela Intimky (opět musim připomenout, že název je vskutku příšernej) na tomto koncertu křtila své první demo cd, které jsem si za 40 kč zakoupil, ale ještě neslyšel.

Jako první nastoupily Intimky – jejich muzika se pohybuje na pomezí popu, funku a náznakem rocku – zajímavým zpestřením je saxofon, který kapelu hodně odlišuje od desítek dalších podobných pražských skupin. Ukázky z dema najdete na stránkách kapely – http://bandzone.cz/intimky. Demo pokřtila šampáněm autorka grafického návrhu CD – Teja. Nevim teď, co bych skupině vytknul – možná absenci nových písniček – mám pocit, že repertoár maj už asi půl roku stejnej. Ale holt vlastní věci se občas vytvářej těžce.

KOlem devátý hodiny nastoupila kapela 4+kk, která hrála svůj druhý koncert v nové sestavě (s novým bubeníkem a zpěvačkou). Jejich tvorba se pohybuje rocku a melodického metalu – zvuku dominuje kájiková elektrická kytara a MusMusMusí klávesové party. Zpěvačka působí hodně tichým a občas nejistým dojmem a bohužel v některých písničkách jí kapela „přeřala“. Rytmiku „drží“ vynikající Adam (bubeník) a přesná Idle (basa) . Od 4+kk se mi ale nejvíc líbil Zajac – upravená znělka seriálu Jen počkej zajíci, kterou s úspěchem vždy začínají a končí koncert a nejinak tomu bylo včera.

Fotky z akce jsem dal na rajče

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: