TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

a léto končí….

víkend byl ještě slunečnej….
Prázdniny jsou za námi a léto oficiálně za pár dní taky… no dnešek mi připomíná spíš studenej listopad než září…

Za to v sobotu bylo hezky a tak jsme vyrazili na výlet na hrad Točník (a přilehlý Žebrák). Nejdřív jsme vlakem dojeli do Hořovic (ano – do těch, do kterých nás přes léto furt Ládik lákal) a pak jsme vyrazili pěšky na Žebrák.. cestou nám zastavilo auto a hodilo nás až do vesničky, takže jsme se nemuseli vyhejbat autům a kamionům (Žábu jeden málem odfoukl ze silnice :))

Dost lidí si ty dva hrady plete – takže pro informaci – Žebrák je ta zřícenina v údolí a Točník je polozřícenina na vrcholu kopce. My se vydali na kopec a byl tam opravdu hezkej výhled do celýho kraje. Na hradě samotnym probíhá nyní rekonstrukce – zajímavostí byla funkční replika jeřábu ze 14 století, na kterém je nyní testována jeho funkčnost a efektivita.

Po návratu do Žebráku (města) jsme si dali oběd postupně ve dvou místních hospůdkách, Žába pozřela tlačenku a já byl nadšenej obrovskou točenou višňovou zmrzlinou za 12kč (fakt tak velkou jsem viděl jen v chorvatsku, ale za dost jiný ceny)

Snad výjde letos počasí ještě na pár dalších výletů…. jeden už máme naplánovanej a zařízenej – v listopadu jedem na pár dní do Londýna… kvůli tomu si nyní zařizuju nový doklady (občanku a pas) a i když jsem se toho nejdřív docela děsil (nesnášim chození na úřady) tak už mám vše vyřízeno a za tři tejdny si vyzvednu hotové doklady (a pak budu mít, doufám, tak 10 let pokoj)

Jinak včera jsme za účasti řepských dotočili Aleše Ptáčka – lovce monster – zde musim pochválit Ládika, že skvěle zahrál mrtvolu a nechal si na ruku nalejt „sperma“ (ve skutečnosti kondicionér od Fructies podobné konzistence). Žába měla rovněž v TV VONA premiéru a to v roli ducha s prostěradlem přes hlavu :). Večer jsme zakončili ve sportovce v Řepích, kde jsme v pokeru opět pomohli Ládikovi a Louovi k hezké výhře. Ach jo, ale příště se už štěstěna obrátí!

Luke

Reklamy

2 responses to “a léto končí….

  1. Ladik Září 15, 2008 (12:29 pm)

    S hořovicema jste mě moc nepotěšili. Celý léto víkend co víkend jsem tam jezdil za Petrou, Džusou a štěňatama a vy tam přijedete, když už jsou štěňata pryč a my v Praze. Natáčení bylo dobrý. Jsem rád, že jsme to tak rychle sfoukli. Kondicionér aspoň voní 🙂 Poker není tak úplně o štěstí… ale pokera z Es jsem včera viděl poprvé. A zase měl pokera Luky…

  2. Lou Září 16, 2008 (4:03 pm)

    Léto končí, ale podle počasí podzim nikde. Místo toho je tady rovnou zima. Dneska ráno určitě.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: