TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Hudební večer ve W

a jedna oslava narozenin…

Tak včera proběhla oslava narozenin Lukáše Bernýho ve woodstocku, přišla spousta lidí, Mára se jako obvykle vztekal, že musí pracovat a nestíhá roznášet pivo… 🙂 vršovický Harrison a karlínský Lennon přinesli kytary a komba, oslavenec si přinesl virbl a metličky a Adam z And the End přinesl basovej aparát, takže základ aparatury byl hotovej. Já přitáhl piáno a ve woodstocku samotném se sešlo celkem dost hudebníků, takže jsme se u nástrojů docela hezky vystřídali.

Za mikrofonem si kromě Ondry a Honzy zazpíval např Sanč (Johnny B Good), Pavel alias „Jagger“ (nový basák And the end) zapěl Stouny, přidal se i čerstvý ženáč Brian či místní štamgast a anglický emigrant z Londýna žijící v Praze – Dave, který zahrál něco z Dylana a perfektně Dead Flowers. O závěr hudebního večera se třema písničkama postarala kapela The Roads (jejíž členem je Ondra), která v prosinci vydává své debutové album „Better then Oasis“ 🙂 (http://bandzone.cz/theroads)

Tož hezký večer to byl.

Jinak o víkendu jsem sestříhal jeden videoklip z koncertu And The End v Limonádovém joe – záznam bude raritní, protože zachycuje kapelu hrající jako trio 🙂
http://www.stream.cz/video/3/148391-and-the-end-mam-toho-dost

Na závěr si dovolím udělat dvě hudební pozvánky:
tento pátek (26.9.) v restauraci U Vodárny vystoupí duo Hanky Panky – tedy já a Žába a zahrajeme něco z chansonu, popu a jazzu. Vstupné dobrovolné, začátek 20:00

Příští pátek (3.10.) prozměnu přijďte do Woodstocku, kde bude veřejný koncert (spíše takovej jam) Zvonimíra Mňouka a Wolfganga Šmekoraldy.

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: