TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Mňouk a Šmekoralda

v minulém týdnu jsme odehráli dva koncerty

Aneb tisková zpráva ze Lštění od LTK (lštěnská tisková společnost):

„Nejslavnější místní rodáci, hudební kvarteto Zvonimír Mňouk a Wolfgang Šmekoralda, odehrálo v minulém týdnu dva koncerty a nekončí! V úterý 9.12. byli lštěnští pozvání jako hosté kapely Beatles revival Brouci band do country clubu Rikatádo v Praze, kde odehráli svůj cca 40 ti minutový set a představili novinku „That´s allright mama“ od slavného lštěnského pastevce dobytka, Elvise Presleyho (cca 50let stará novinka). Vrcholem minulého týdne byla pravidelná 60s show, která se konala v sobotu v restauraci U Vodárny v Praze a kam si Lštěnští pozvali jako hosty Beatles revival The Beatboons. Koncert se povedl a tak se manažer Mňouka a Šmekoraldy, Květoslav Chrochňátko, rozhodl kapelu udržet na životě a nabídl všem členům větší podíl na ziscích (do nynějška činila provize Chrochňátka 90procent vydělaných financí a nyní to bude už jen 75 procent) a kapela se tak pod vidinou bohatství nerozpadá. Věříme tedy, že i v budoucnu bude tato kapela přispívat ke kulturnímu rozvoji naší malé vísky.
– LTK-“

A jen dodám, že pokud chcete alespoň část lštěnských vidět na koncertě ještě před Vánocema, máte možnost v pátek ráno v pražském klubu Abaton (hrajeme někdy od jedný do tří do
rána)

Luke

Reklamy

One response to “Mňouk a Šmekoralda

  1. Chrochňátko Prosinec 15, 2008 (1:04 pm)

    Dementuji zprávu LTK (Luke Tlučhuba Kukan) o výši své provize. Nadále si nechávám 90%, ale Lštěňákům jsem slíbil, že po každem vydařeném koncertě je vezmu na pivo.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: