TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Mňouk a Šmekoralda – back to the roots…

ještě se na chvíli vrátim k sobotnímu koncertu našeho dua ve Vagonu
Začalo to tak, že nás požádala spřátelená kapela The Blue moon, abychom vystoupili jako hosté na jejich posledním koncertu ve Vagonu, v sobotu 30. května. Nabídku jsme přijali, sestavili playlist a těšili se.

Pak se to ale začalo komplikovat – Vlastíkovi a Fefimu do toho termínu přišel koncert s kapelou Professor a tak jsme se s Mňoukem rozhodli udělat koncert jako „za starejch“ časů sami. Blue moon s touto variantou nakonec souhlasili a tak jsme v sobotu dali u mě odpoledne zkoušku a v osm dorazili do Vagónu.

Zde si dovolím odbočku – první koncert jsme s Mňoukem odehráli v Bílý Vráně na Vánoce roku 2006, jako duo jsme pak hráli i v únoru 2007 ve Vodárně na křestu alba skupiny MY, pak se k nám přidal Vlastík a Fefi, takže už jsme hráli dále ve čtyřech. Výjímkou byl festival v klánovicích v v létě v roce 2007, kde jsme s Mňoukem zahráli rovněž jako duo. Tohle bylo tedy jubliejní čtvrté 🙂 čistě akustické vystoupení .

Na Blue moon chodí vždycky velké množství fandů a jsem rád, že i na nás pár známých tváří dorazilo.

Začali jsme hrát krátce po deváté hodině a v playlistu převládali písničky od Beatles a zařadili jsme po delší době i dva naše kusy „Star“ a „nesplněný přání“. Já měl zas trable s rozlaďující se kytarou (to mám snad ve Vagonu vždycky), ale nakonec se koncert povedl a dost lidem se to údajně líbilo.

V kapele nám tímto začínaj letní prázdniny, máme naplánováno jen několik soukromých akcí, do pražských klubů se vrátíme zas na podzim.

Luke

Reklamy

One response to “Mňouk a Šmekoralda – back to the roots…

  1. Ladik Červen 6, 2009 (8:54 pm)

    První koncert v bílý vráně si pamatuju. Byla tam hrozná kláda 🙂 Začalo se asi o tři hodiny pozdějc a lidí bylo nakonec dost.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: