TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Měsíc s Kočičákem

tak za pár dní to bude měsíc, co toho malýho tygra máme doma…
A je to fakt malej tygřík, pořád něco loví, skoumá, běhá a drápe, takže energie má na rozdávání….

Pár dojmů:
– neuvěřitelně žere – kdybychom mu to dovolili, užere se k smrti. Už nás párkrát překvapil – skoro sám snědl velkýho čokoládovýho zajíce (staniol hezky nechal rozbordelenej na zemi), sežral cca 80 tabletek kočičích vitamínů (kočka jich údajně smí max 5 denně – naštěstí kočičák to přečkal, jen byl hyperaktivní a běhal po bytě až do rána), má strašně rád jogurty, zmrzlinu a další, pro mě nepochopitelný věci. Jen česnek mu nejel.
Takže je jasný, že se před ním snažíme všechno jídlo schovávat, ale je to těžší a těžší, protože nás občas překvapí a dostane se na místa, kam jsme ani netušili, že se může malý kotě vyšplhat (viz ty vitamíny, který byly na mikrovlnce, která je na lednici).

– je to rváč a lovec – když jsme loni hlídali Mojito (kočku kamarádky), tak ta se nám zdála docela divoká, ale oproti Kočičákovi to byla kliďounká kočička. Kočičák nejradši běhá po bytě, leze Žábě do skříně s oblečením, dělá sebevražedný skoky z vejšek, skáče na nás a na návštěvy ze zálohy apod :). Jeho nejoblíbenější hračkou je prut s takovym růžovým pěřím na gumovým provázku (řiká se tomu „vábnička“). Prut tedy za cca 4 dny zničil, ale vábničku jsem mu přivázal na kliku u dvěří a dokáže na ní skákat hodně dlouho :). Pak se taky strašně rád pere s mojí rukou nebo nohou, takže děláme bitvy, znichž sice výjdu jako morální vítěz (přece jenom vejškovej rozdíl je nezanedbatelnej), ale hezky poškrábanej.

– je statečnej – už byl poprvé u veterináře – při injekci ani nemňoukl, nechal si dát i něco proti parazitům, jen ta nchutná pasta do pusy mu moc nejela. Dneska jdeme na další injekci, tak jsem zvědavej, jak si povede.

– je schopnej drápat do všeho, co se dá… náš novej gauč již nevypadá úplně jako novej… a nedej bože když někdě visí nějaká stužka, pásek či mašle…. takže urychleně budeme kupovat drápadlo, abychom alespoň něco z bytu zachránili :).

– je zvědavej – v tomhle je jako dítě – všechno ho zajímá, všude musí zalézt a prozkoumat to. Skočil dokonce i do záchodu, naštěstí jsem ho včas vytáhl…

Celkově je ale kocourek skvělej, je s nim legrace

Luke

Tady zalezl do mýho kytarovýho komba…
https://i1.wp.com/img3.rajce.idnes.cz/d3/2/2030/2030141_0b26c0589b86264076fc04e107a34787/images/IMG_1809.jpg

Reklamy

3 responses to “Měsíc s Kočičákem

  1. Ladik Červen 10, 2009 (10:35 am)

    Dobrej divoch 🙂

  2. Mehehe Červen 11, 2009 (7:32 am)

    Tak super, že se mu takhle daří 🙂 Jinak co se týče kočičáků doporučuju stránky http://kocici.net/ kde se dá utvořit jednoduchá prezentace kočky. My tam máme všechny naše :)P.S. Taky všechno schováváme, pač jsou to hračičkové a všechno musejí prozkoumat!

  3. Kví Červen 12, 2009 (11:19 am)

    "Ani jsme netušili, kam se může malý kotě vyšplhat" – bude hůř. Dostanou se všude. U nás už není místo, kde by kočky nebyly. Včetně skříně 230 cm…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: