TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Lennonova zeď, Julie & Julia a koncert Brouků

Stručně o třech akcích…

V pátek 9.10. bylo výročí narození Johna Lennona a tak jsme se (skoro) už tradičně s Vlastou rozhodli vyrazit zabrnkat si k Lennonově zdi na Kampě. Nakonec se k nám na chvíli přidal i Mňouk. U zdi byly jen skupinku turistů, tak jsme si sedli ke stromu, otevřeli šampáňo a začali hrát písničky od Paula, Beatles a pár i od Johna :). Publikem nám byli procházivší (?) turisté, pak se k nám přidala i Lennonka a nějaké dvě dívky z Karviné a zahráli jsme Imagine a nějaký Harrisonovky. Rozpustili jsme to před devátou a já se pak přesunul do W… to je ale už jiná bolehlavová historie… 🙂

V neděli jsme s Žábou vyrazili do kina na novej film Julie & Julia, který je biografií Julia Child, američanky, která v roce 1961 vydala první anglicky psanou kuchařku francouzké kuchyně, která se stala bestsellerem. Zároveň film vypráví o spisovatelce Julii Powell, která si v roce 2002 založila blog a dokázala splnit předsevzetí uvařit všech 524 receptů z uvedený kuchařky za 365 dní.

Film je určen především milovníkům jídla a komedií a děj osciluje mezi minulostí (život Julia Child v Paříži v 50. letech) a současností (život Julie Powell) a ukazuje často i paralely v osudech obou žen.

Scénáře a režie se ujala Nora Ephron, která stojí za úspěšnými komediemi Láska přes internet či Když Harry potkal Sally a i zde se jí povedlo napsat film, který neobsahuje zbytečnou vatu či unavné romatnické scény, jaké jsou občas v „romantických komediích“ obyvklé.

Po filmu jsme se vyrazili najíst (ano, na tento film nechoďte rozhodně hladoví) a pak jsme zašli do klubu Rubín na koncert Beatles revivalu Brouci band.

Brouci hráli ve svém standardní formě (tedy výtečně) a i v malém prostoru studia Rubín a s poněkud horším ozvučením zpívali čistě a precizně. Žába si jen posteskla, že by mohli hrát více pozdějších písniček Beatles…

Luke

Reklamy

3 responses to “Lennonova zeď, Julie & Julia a koncert Brouků

  1. Mehehe Říjen 13, 2009 (11:07 am)

    Škoda, že jste nedorazili v sobotu na Footovy narozeniny – bylo to výborné…

  2. Luke Říjen 13, 2009 (11:34 am)

    no mně i Žábě bylo blbě… mně trochu tedy z W… 🙂

  3. Mehehe Říjen 14, 2009 (1:03 pm)

    Jó chlast je metla 😉

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: