TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Summer´s almost gone…

a za dva dny je tu můj nejen „hudební“ podzim…

Tak o víkendu se uskutečnila po delší době další „Breakaway Project“ session, při které byla nahrána jedna kompletní píseň, do druhé hudební základ a třetí byla společnými silami složena :).

Jedná se tedy o písničky na naše druhé připravované album (to první si můžete zdarma celé stáhnout a poslechnout na http://breakawayproject.webnode.cz/mp3-download/) a tipuju, že tak do dvou let by mohlo bejt hotové :).

Hudebně se teď rozhodně neflákám, se zpěvákem Martinem z jedné rockové kapely právě dáváme dohromady akustický projekt s vlastníma písničkama, na což se těšim, neboť vlastní tvorbu jsem už dlouho nehrál.

S ExKačabou a přáteli pak na jeden koncert obnovíme legendární kapelu Vše za 42,-, se kterou 1.10. zahrajeme na nějaké vegetariánské a ochranářsky-zvířecí akci. Vezmu si tam kožené kalhoty, boty z krokodýla, medvědí kožich a do ruky pořádnej steak.

Žába ve čtvrtek odlítá na týdenní služebku do maďarského Szegedína – města guláše a uheráku – takže jsem zvědavej, jak stihneme nacvičit pár písniček na naše vystoupení v Rock Café v říjnu, kde máme s Hanky Panky hostovat na jednom akustickém koncertě.

A na závěr si nechám Báfkitálf (pronaunciation copyright (c) Jirka Fvátek 2002-2010) , s nima nyní pravidelně každý měsíc budeme vystupovat v Praze v klubu Palmovka. S Doors revivalem prozměnu chystáme zatím společné hraní s Mňoukem a Šmekoraldou v sobotu 23.10.,ve vodárně takže to bude také dobrá taškařice…

No tolik k hudbě,pro samý hraní nemám pořádně ani čas zajít do hospody, tak to musim brzo napravit.

Co, Vonáci, nezajdeme někdy hromadně na pivko?

Luke

Reklamy

One response to “Summer´s almost gone…

  1. Ladik Září 23, 2010 (10:23 am)

    Já bych šel na pivko. Už jsem dlouho nebyl na pivku jen tak pokecat. To je pořád samej poker a tam se vidím jenom s Lukyhellem…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: