TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Pozvánka na křest alba Katky Sequencové

CDčko „Berounské proudy“

Pokud budete mít v sobotu 2.4. čas a náladu na depresivní folkpop 🙂 , přijďte se do Černé Labutě (Na Poříčí 25, Praha) podívat na křest alba Katky Sequencové „Berounské proudy“, na kterém uplynulých půl roku pracovala.

Katku znám už x let, dříve začínala jako bubenice v různých kapelách, chtěla být ale zpěvačkou a za 5 let se docela slušně vypracovala k osobitému pěveckému projevu. Je též autorkou textů a některých písniček, které na CD zazní.

S naší současnou kapelou Vše za 42,- (kde kromě Katky a mě hrajou velmi dobří hudebníci Filip – perkuse, Píšťalka – dechové nástroje a Kobra – basa) jsme nahráli několik základů pro toto CD, o další se postarali bývalí členové různých katčiných kapel, takže to bude zajímavé i z hlediska zúčastněných muzikantů.

Co se týká samotných písní, tak autory jsou převážně sama interpretka (texty téměř všech písní), kytarista Kuba Kopřiva (z kapely Pawouczech) a i já přispěl některými písněmi – na CD uslyšíte mimojiné i skladbu, kterou jsem původně napsal pro Mňouka – „Knedlíky“ či „Kouř“, se kterým Katka bodovala v superstar ve hvězdné pěchotě 🙂 (kus obého si už můžete poslechnout na http://bandzone.cz/vseza42)

Tady se můžete podívat, jak se Knedlíky nahrávaly:

O zvuk, nahrávání a mix se postaral doslova „největší žijící zvukař“ v ČR – Aleš, já budu mixovat tři „live“ bonusy a CD by již mělo být k dostání při křestu alba.

U příležitosti tohoto křestu se bude konat koncert kapely Vše za 42,- a též kapely Kačaba, kde Katka delší dobu zpívala.

Začátek je 2.4. v 19:00
Vstupné 84,- v předprodeji // 95,- na místě

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: