TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

dva víkendové koncerty

a návštěva Sázavy..
V pátek jsme s Mňoukem hráli opět v čelákovickém Čel. Ej Kafé a vypadá to, že jsme si tam vytvořili docela slušnou fandovskou základnu, protože bylo opět plno a v městě punku prý nikdo jinej 60s nehraje. Dostali jsme i několik nabídek hrát v dalších čelákovických podnicích, ano až tak jsme slavní! :))

Od minula přibyl do Čel Ej Kafé starý dřevěný a skoro naladěný klavír, který majitelka, Aurélie, zakoupila, takže kromě několika chansonů, které jsme tam s Žábou zahráli, zazněla po delší době i kompozice Jsi Jako pivo, Holiday a pár dalších „piánovek“.

Z prahy nás přijel podpořit kamarádi Jarda, Zodiac, Aneta a Kuba, kteří to tam hezky „rozjeli“ a my s Mňoukem se těšíme na další hraní v Čelákovicích.

Domů jsme přijeli kolem jedné ráno a já už byl v sobotu devět na nohou a začal se chystat do Sázavy, kde jsme ten večer měli hrát s Basketles na nějaké svatbě a Lou tam měl odpoledne v místním klášteře slavnosti pro děti. Na místo jsem dorazil vlakmo po druhé hodině a všem návštěvníkům města Sázava doporučuji vystupovat na zastávce „Sázava, zastávka“ – je to totiž ta hezčí část města s chaloupkama, starejma budovama apod – moderní centrum Sázavy je totiž opravdu hodně ošklivý a zhruba třetinu města zabírá velká sklárna.
KLášter jsem našel téměř hned a stejně tak Loua, který mi ukázal celý areál nedostaveného sázavského kláštera a který na místě pomáhal s organizací celé „Sázavské pouti“.V rámci poutě jsem shlédl moralistické divadlo pro děti, které bylo docela povedené a také varhanní koncert, při které jsem ale skoro usnul, tak jsem jej nevydržel do konce. Počasí taky pořadatelům přálo, takže odpoledne bylo příjemný.

Večerní koncert se konal na druhém konci města, na sázavském ostrově – což je něco jako tábor, restaurace a dětské hřiště zároveň – prostě takové rekreační centrum hned u řeky sázavy.
My hráli v dřevěné taverně a už od začátku koncertu se tancovalo a hrálo, zazněly i některé naše „novinky“ – Slow down, Yesterday a na přání publika improvizovaná Yellow Submarine. Jen do Michelle, kterou si velmi vehementně jedna ovíněná dáma přála, jsme se radši nepouštěli, nechtíc zkazit docela dorbý dojem z celého večera :).
Domů jsme dorazili ve tři ráno a já byl po dvou dnech docela mrtvej.

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: