TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

a chčije a chčije…

tento způsob léta, zdá se mi poněkud…
kašlu na citáty, stejně si je nepamatuju, ale počasí mě už začíná štvát. Tohle má bejt léto? Tohle??!

O víkendu jsme byli na Vysočině na návštěvě u mejch prarodičů a kvůli počasí jsme skoro nevytáhli paty z chalupy a místo toho se nás babička snažila přecpat různejma dobrotama, což se jí docela podařilo – Guláš Haška Jaroslava, Řízky a bramborový salát, vydatná polévka, dědovo grillované kuře, zmrzlina a koláč…. navíc nám Babička nabalila domů tašku jídla, domácích marmelád a okurek, řízků ,skvělé cikánské pečeně od řezníka Šandy z Golčova Jeníkova… Marná byla slova odporu a o tom, že v Praze není válka ani nedostatek potravy… Po návratu domů ještě Žába jela za svým dědou do Zličína a vrátila se … hádejte s čím? Zase s taškou plnou koláčů a pečené kachny se zelím a knedlíky. Takže to teď nyní vypadá, že máme zásoby jídla na dva tejdny dopředu a naše malá lednice je totálně plná.

Tolik tedy k obžerství a já dodám jen k tomu počasí, že snad aspoň srpen bude trošku letní a že se nám letošní tejden v mariánkách v tomto ohledu alespoň trochu vydaří.

Luke

Reklamy

2 responses to “a chčije a chčije…

  1. Ashman Srpen 1, 2011 (6:28 pm)

    Hezké počasí do lázní vám přeju, ale za sebe musím říct, že mi to takhle nevadí. Naopak. Že není nechutný vedro a člověk se nezapotí, sotva se pohne? Paráda!

  2. Ladik Srpen 2, 2011 (2:24 pm)

    Já se přikláním k názoru Ashmana. Radši ať je 20 než 35 stupňů. Déšť mě sice nebaví, ale dnes v úterý už to vypadá na sluníčko. Venku 23, ideální. Takhle by to stačilo.Osobně se domnívám, že v srpnu vedra přijdou a že ještě budeme rádi vzpomínat na chladný červenec 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: