TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

sobotní koncert a nedělní „natáčení“ TV VONA

nabitej víkend
Překvapení mám docela rád a zejména pokud se týkají muziky. Jedno z nich se nám stalo i teď v sobotu, kdy jsme s Báfketlef měli hrát na svatbě na zámku Potštejn. Cesta z Prahy tam trvá zhruba dvě hodiny a jelikož si takovéto koncerty většinou zvučíme sami, vyrazili jsme s čerstvým otcem Feferonem z Prahy už ve tři odpoledne, abychom vše včas připravili. Na svatbách hrajeme rádi, kromě dobré nálady tam bývá většinou i spousty dobrého jídla , pití a alokoholu – věrného přítele muzikanta :). Stejně natěšení jsme dorazili v sobotu kolem páté hodiny na místo a jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že tato svatba bude skutku netradiční – ženich i nevěsta totiž byli vyznavači hnutí hare krišna a celá svatba a oslava se nesla v duchu filozofie tohoto hnutí včetně tradičního oblečení, pokrmů a indické muziky. Takže žádný alkohol a maso, žádné slečny v krátkých sukních apod :). Hlavně jeden nejmenovaný jedlík z naší kapely byl z vyloženě zklamán :).

Každopádně přijeli jsme tam kvůli muzice a musím říct, že i přes původní obavy, že se jim moc repertoárem nezavděčíme (přeci jen od George Harrisona toho moc v repertoáru nemáme a My Sweet Lord také nehrajeme), se koncert nadmíru vyvedl. Hráli jsme nakonec venku před zámkem, ženich s nevěstou a spousta hostů skoro celý dvouhodinový koncert protancovali a počasí nám též přálo, takže dojmy byly velmi dobré a rozhodně to byla zajímavá zkušenost.

Horší pak byla cesta domů, Fefi byl dostz unavenej, takže jsme stavěli na několika benzínkách, aby neusnul na dálnici, domu jsem dorazil až skoro v půl třetí, kdy jsem se ještě chvíli v noci v Praze na Lazarské koukal na bitku dvou ožralů, než jsem chytil taxík :).

V neděli jsme měli prozměnu jít s řepákeme dotočit exteriéry nového dílu „Na Točně“ – epizoda bude mít název „Tajemství Schonnenbergova pokladu“ a děj se bude točit kolem ukrytého nacistického zlata. No každopádně počasí včera natáčení venku nepřálo, tak jsme s klukama nakonec skončili v Sokolovně v řepích, kde jsme dali nejedno pivko a smáli se Ládikovejm TVL fórům 🙂

To byl zase povedenej víkend :).

S Báfketlef nás teď v týdnu čekají tři koncerty, ve čtvrtek v Praze na Palmovce a o víkendu opět svatba (tentokráte Děčín) a v neděli budeme hrát odpolední koncert na hradě Vildštejn u Chebu. Už se docela těšim na příští pondělí :).

Luke

Reklamy

2 responses to “sobotní koncert a nedělní „natáčení“ TV VONA

  1. Ladik Srpen 11, 2011 (9:49 pm)

    Největší fór byl ten Tvůj holdem na netbooku. To bych výsměch pokerovým bohům. A taky proto jsme s Lukym rozsekali počítačové limpery raz dva.Luke, kdybys měl řidičák, tak tu nemusíš brečet, že byl Fefi unavenej a mohl jsi to odřídit Ty. 😉 A uplně nejlepší by bylo, kdybys měl nějakou pořádnou dodávku. Vypadal bys jak správnej masovej vrah 🙂

  2. Luke Srpen 12, 2011 (12:33 am)

    No ten holdem byl nastavanej na nejjednodušší úroveň, zkus si to zahrát na hard, to už je těžší 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: