TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Walking dead

drsný dramatický seriál… to nejlepší na Vánoční svátky 🙂
Milý Ježíšku, k letošním Vánocům nechci žádné ponožky ani svetry s jelenem. Přeju si brokovnici a k ní pořádný balení nábojů. Zombíci můžou zaútočit kdykoliv!

Šerif malého městečka v Kentucky, Rick Grimes, se probudí v nemocnici, kde se zotavoval ze střelného zranění, a zjišťuje, že nikde v budově nejsou lidé. Svět se změnil. Prochází městem, které je zpustošeno bojem a zem je posetá mrtvolami. Nejen ale zem. „Chodci“ se potulují ulicemi a snaží se najít něco k potravě. Nákaza se rozšířila a všude jsou chodící mrtvoly. Boj o přežití začíná.

Walking dead je seriálové dítě Franka Darabonta, který má na svém kontě takové filmy jako třeba Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelená míle. Už od začátku je jasné, že tohle není žádná hororová komedie, ale drsný seriál, který se snaží zobrazovat boj se zombíky naprosto reálně. A daří se mu to. Atmosféra je povětšinou zoufalá, takže vás to neustále nutí kontrolovat pistole, jestli je máte nabité. Smrt číhá všude. Nikdy si nemůžete být jistí, kdo zemře.

První série má 6 dílů, které sklidili velký ohlas, a proto natáčení pokračuje. V současné době se v USA vysílá druhá série, která bude mít 13 dílů. A se třetí sérií se už počítá. Nepamatuji se, že by kdy vznikl seriál se zombie tématikou, většinou se jedná o filmy. Téma chodících mrtvých je natolik rozsáhlé, že seriál dokáže udržet při životě. Pro milovníky zombie filmů je toto povinnost. Zombie jsou namaskováni perfektně a k tomu zdařile sekundují počítačové triky.

Takže veselé Vánoce… a nezapomeňte – miřte na mozek! 🙂

http://www.csfd.cz/film/268090-walking-dead-the/

LOU

Reklamy

One response to “Walking dead

  1. Ladik Prosinec 22, 2011 (8:23 am)

    Tak to mi vysmahni, na to se rád kouknu

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: