TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Uplynulý víkend

už dlouho jsem tu nepsal nic o víkendech… 🙂
… protože by to stejně bylo jen furt o koncertech, spaní a koukání na filmy :). Tenhle víkend ale byl zajímavější.

Nejprve pátek večer – ten byl ve znamení natáčení dalšího dílu reality show TV VONA „Neanonymní alkoholici“, kterého jsem se v Řepích jako host účastnil.

V Řepském filmovém a televizním studiu TV VONA u Ashmana (jeho obývák :)) jsme měli sraz v osm a já už tam byl i s lahví Pastisu o něco dřív a netrpělivě jsem očekával, co všechno ochutnám. Lukyhell dorazil jako vždy poslední a v půl devátý jsme mohli začít. Nechci tu moc vyzrazovat děj a obsah epizody, ale během natáčení vznikl i nový míchaný nápoj „Ty vole, fuj!“, který jsme na konci ochutnali a který opravdu dostál svému názvu. Premiéra této epizody by měla být někdy v lednu, tak dám vědět, až to bude na webu.

V sobotu se konalo pravidelné předvánoční posezení Lštěnských přátel i známých, kterou organizoval pan Mehehe a které se letos uskutečnilo v žižkovské hospůdce Kopyto. Večer se vydařil, někteří ochutnali dokonce pokrmy z Nutrií, které mají v Kopytu na jídeláku, já měl výtečné chilli v chlebu a večerní akustické jamování, do kterého se zapojil kromě Lštěnských i vršovický Harrison, Jarda a další účastníci, skončilo až kolem půlnoci.

V neděli jsme s žábou nejprve rychle koupili jedličku (né strýčka!) na Vánoce a po obědě se vydali na vánoční trhy na staromák. Cestou jsme se stavili ve Vietnamské restuaraci na oběd (zápolil jsem s hůlkama a nakonec jsem potupně žral příborem), pak na drink v bambusu a nakonec jsme došli až na Staroměstské náměstí. Tam jsme náhodou potkali našeho bubeníka z Basketles, dali svařák a poslechli si dětský sbor Sluníčko a jelikož byla docela kosa, tak jsme zas vyrazili na Žižkov.

Za víkend jsme stihli i nějaké filmy – nejvíc mě zaujal povídkový film a komedie „Dolarová manželství“ z roku 1964 s Shirley Maclaine v hlavní roli ženy, které postupně umírají manželé … 🙂

Jo a v týdnu jsme konečně viděl nový dokument Martina Scorseseho – George Harrison: Living in material world
Tří a půlhodinový dokument, který nenudí a který i pro fandy George obsahuje řadu „nových“ záběrů i méně známých informací. Rozhodně doporučuji ke shlédnutí a doufám, že k nám příjde do Aera, protože tenhle dokument si zaslouží kinoformát…

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: