TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Letošní Silvestr

Je sice již nový rok, ale ještě se na chvíli vrátím k Silvestru…

letos jsme Silvestr trávili v duchu činorodém v čelákovickém Čel. Ej Kafé a jelikož jej vede Zlatina máma, přidali jsme ruku k dílu a pomohli jsme celý večer zorganizovat.

Silvestr byl nesen v duchu 60. let a od toho se odvýjelo menu, nápoje, výzdoba kavárny a nakonec i kulturní program a soutěže.

Menu vymyslela Žába se svou máti – podávala se domácí paštika s brusinkami a tymiánem, roastbeef z pravé svíčkové s nějakou remuládou a domácím bramborovým salátem, jako desert lanýžový čokoládový chlebíček a po půlnoci byla čočka a česnečka. Nezapomenu, jak jsme do cca dvou do rána v pátek večer dělali doma paštiku – všechno bylo od ní špinavý a bylo jí pro cca 20 lidí, takže jsem ji pasíroval asi hodinu… no teď pěkně dlouho nebudu mít na paštiku chuť :).

Na Silvestra jsme dopoledne ještě připravili věci na drinky, cukrový sirup a další a vyrazili jsme do Čel Ej. Vzali jsme taky z domova spousty obalů od desek, staré časopisy, plakáty, bombu s heliem a nafukovací balónky a girlandy a odpoledne celou kavárnu hezky vyzdobili. Zlata s mámou pak šli dodělávat jídla, já postavil zatim „aparaturu“ a v sedm večer bylo vše hotovo a čekalo se na hosty. Objednáno bylo 20 lidí (tedy tak akorát na kapacitu a velikost Čel ej kavárny) a první z nich začali přicházet už před sedmou. Kolem osmé již bylo „plno“ a následoval tedy předkrm, přípitek, nabídka drinků atd.
U drinků se zastavim – Zlata vybrala a celý večer vyráběla 5 drinků symbolické pro 60. léta – Martini, Granátové Bellini, Side Car, výtečného Toma Collinse a Sněhové koule. Nutno dodat, že nejvíc těchto drinků jsem tam asi vypil já a obsluha :).

Kulturní program jsem obstaral já s Mňoukem – odehráli jsme asi nejdelší vystoupení v naší „kariéře“ a hráli jsme cca 3 a půl hodiny a kromě novinek typu I´ll be back na závěr zazněly i některé české hity od Olympicu a Karla Gotta, velkého Mňoukova oblíbence :). Tady je takovej malej sestřih – http://www.basketles.cz/zmws.mp3

Program večera byl zpestřen ještě třemi soutěžemi – soutěž o nejlepší kostým, taneční soutěž s bálonky a vědomostní kvíz a bylo vidět, že lidi se bavěj, tak snad se jim to líbilo stejně jako nám. Nějaký fotky jsem hodil na rajče…

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: