TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

První Hercule Poirot párty

v sobotu se u nás konala podivná sešlost…

První Poirotova párty je za námi. V sobotu jsme se u nás doma přenesli do druhé poloviny 30. let a připomněli si tohoto velkého belgického detektiva a jeho slavné případy.

A kdo všechno dorazil? Kromě hostitelů, Poirota a slečny Lemonové, nemohl samozřejmě chybět Poirotův společník Arthur Hastings v doprovodu své ženy Belly, dorazila Lady Lynnette s neznámým levičáckým anarchistou :)., Pan travič Inglethorpe, jehož zločin jsme si posléze připomněli projekcí epizody Záhada na zámku Stlyes, dorazil dokonce i Poirotův ztracený bratr Achille v doprovodu své(?) ženy a v neposlední řadě přišly ještě rozverné sestry Whittakerovi.

Hastings přinesl svůj moderní gramofon na klikový pohon, takže jsme si poslechli nejnovější hitové nahrávky a ochutnali jsme likéry Creme de Menthe, banánový likér a Cherry.

Slečna Lemonová připravila marinovaného lososa, jednohubky, kaviár a sýry a na futuristickém hýbajícím se obrazovém panelu (televize) jsme si připomněli několik velkých Poirotových případů.

Monsieur Inglethorpe neustále utíkal za děvčaty pokuřovat (a nejspíše je nenápadně postupně trávit), Hastings propadl démonu zvanému Hennessy, Madam Bella se ukázala být velmi dobrou pozorovatelkou, když s přehledem zvítězila v připravené soutěži a odhalila 15 skrytých indicíí na konkrétní epizody HP a Lady Lynnette dokázala uhlídat své perly!

Jediný, kdo se neukázal, byl proslulý inspektor Japp, jež měl dokonce připraven svůj koutek s „Piece de ressistance“ – masovými kuličkami a pivem.

Myslím, že večer se vydařil a že se někdy zas sejdeme na další poirotovské párty!

Luke alias Hercule

Reklamy

3 responses to “První Hercule Poirot párty

  1. Ladik Únor 14, 2012 (1:52 pm)

    Ta společná fotka je super 🙂

  2. Hastings Únor 14, 2012 (2:37 pm)

    Bylo to skvělé, příjemně strávený večer. Ať žije Hennessy 🙂

  3. Juan Zamora Únor 22, 2012 (12:49 pm)

    Hezký den,náhodou jsem objevil tenhle blog. Nechcete nám napsat nějaké podrobnosti? My bychom se rádi o akci dozvěděli víc… :)Juan Zamora, místopředseda Společnosti Agathy Christiejuan@agatha.cz

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: