TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Špinaví lůzři a Lštěnští ve Večerní škole

aneb včerejší koncert….

Včera jsme poprvé hráli ve velmi útulném podniku nazvaném „Večerní škola“, který se vyskytuje v Praze poblíž balabenky. Mňoukovi se již daří lépe a tak jsme nakonec mohli na začátku večera vystoupit s naším mixem písniček 60. let a několika vlastními skladbami.

Zajímavá byla místní zvuková aparatura, kterou tvořilo jedno 15ti wattové kombo crate a kytarové kombo Marshall, ale kupodivu, když jsem k tomu 15w prckovi připojil muj osmistopák a nazvučili jsme to, dalo se to myslím poslouchat.

Na koncert dorazilo docela dost lidí, převážně kamarádů a známých, takže konec večera si vzhledem k několika panákům pamatuji jen matně 🙂

Po naší lštěnské 45ti minutovce následovala pauzička, během které se připravili „Špinaví Lúzři“ (hvězdy pořadu Folktime!! :)) Vlasta (alias Mehehe) a Lukáš Zita, kteří nám posléze naservírovali pěknou porci blues a oldies a vrcholem večera byly jejich vlastní skladby „Jsem Špinavej lůzr“, „Houmlesák“ a „Žít aspoň na vteřinu“. Fandy obskurních 60s kapel by jistě potěšil jejich cover skladby „Granny Takes A Trip“ od kapely Purple Gang, která byla kdysi zakázaná na BBC 🙂

Na konci koncertu jsme zahráli ještě dvě skladby s Žábou (já jsem to na místní piáno myslim dost kazil) a večer uzavřela skladba „Kouř“, kterou zazpívala přítomná Kačaba, mimojiné účastnice hvězdné pěchoty jedné z uplynulých Superstar!

Celý koncert jsem opět nahrával, takže Lůzři i my máme už slušnou sbírku live bootlegů z koncertů z posledních měsíců 🙂

Pokud si chcete Špinavce také poslechnout, máte výtečnou příležitost třeba 12. dubna v Kainu, kdy po nich pak budeme hrát s Psycho Doors revivalem.

Tolik tedy k včerejšímu koncertu

Luke a jeho opička

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: