TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Čmuchalové

Dva soukromí detektivové. San Diego. Nevšední případy.
Asi takto by se dal ve zkratce popsat seriál Čmuchalové, který jsem teď začal sledovat. Narazil jsem na něj zcela náhodou, když jsem jen tak ledabyle přepínal kanály a hledal něco zábavného. A našel to. Nejedná se totiž o žádný tuctový seriál, kde sledujeme namachrované detektivy, kteří si poradí s každým problémem. Hank a Britt nejsou žádní supermanové. Jsou to vlastně ztroskotanci. Hanka vyhodili z policejního sboru, protože se až moc kamarádil s alkoholem. Svým zevnějškem a občas i chováním mi připomíná Big Lebowského. Britt je zase bývalý zlodějíček, kterého Hank jednou chytil, ale místo toho, aby ho zavřel, skamarádil se s ním.

Oba pracují jako soukromý vyšetřovatelé, ale svou práci dělají načerno. Jezdí v ošuntělém autě, smůla se jim lepí na paty a řeší nevšední případy. Snaží se přežít, vydělat nějaké peníze a za tímto účelem se nebojí porušovat předpisy a pravidla. V jednom díle si je např. ředitel banky najal, aby sledovali jeho ženu, jestli mu není nevěrná. Během pátrání zjistili, že není, což se ale jejich klientovi paradoxně nelíbilo. Posléze vyšlo najevo, že ředitele vzrušuje, když ví, že jeho žena spí ještě s někým jiným. S manželkou mluvili a ona jim řekla, že by si zase ráda udržela manželství, ale podvádět svého manžela (kvůli němu) nechce. Vyřešili situaci tedy následovně: nafotili fingované fotky, jak je manželka s jedním mužem v posteli. Spokojeni pak byli všichni. Aspoň na chvíli. Příběh ještě dál pokračoval.

Víc vám z děje nebudu prozrazovat. Čmuchalové jsou zajímavý seriál, který zpestřil nudnou televizní produkci. Není ale úplně překvapení, že seriál je dobrý. Za jeho vznikem stojí mimo jiné i Shawn Ryan, který vytvořil slavný Shield. V současné době Čmuchalové běží na Primě, ale mají bohužel jen 13 dílů. Škoda. Tenhle seriál by si zasloužil pokračování.

LOU

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: