TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Co nás čeká v následujících dnech?

Máme za sebou první prosněžený víkend, kterej jsem vcelku proflákal – proBondoval a proPoirotoval a taky instaloval počítač, uklízel a na závěr jsme si dali výtečné lívance :).Odedneška mi ale opět začíná bohatý kulturní program – večer dávaj v Aeru dokument Martina Scorseseho George Harrison: Living in the material world, kam se chystáme v početnější výpravě. Jsem zvědavej, jestli při 3 a půl hodinovém dokumentu o kytaristovi Beatles neusnu, ale věřím že né :). U kina ještě zůstanu, Ládik mi dneska připomenul, že bychom měli zajít na novýho Bonda, takže s tim musíme něco udělat a vyrazit. S Ládikem jsme totiž spolu byli  téměř přesně před 6ti  lety na první Bondovce s Danielem Craigem (https://tvvona.wordpress.com/2006/11/25/437365-casino-royale-borat-dobre-placena-prochazka-a-walk-the-line/) a tehdy jsme oba byli zmítáni všemožnými problémy, i kvůli kterým jsme tento blog tehdy založili a které se za těch 6 let vcelku pozitivně u obou z nás vyvinuly a vyřešily, tak si asi tu dobu připomeneme opětovnou návštěvou filmu s 007 :).

Vraťme se ale do současna – zítra mě čeká další kulturní výlet do Řepákova a hlavně do sokolovny na plzničku (slyším v duchu novej TVL fór – „oplznička“) , takže doufám, že mě místní řepáci podpoří svou účastí, protože bejt v hospodě sám je strašně smutné a zoufalé. V pátek mě po delší době bude čekat nahrávání koncertu – tentokráte v pražské restauraci u vodárny, na což se docela těšim.  V sobotu  vyrazim na vysočinu a pak se ale večer včas vrátim, abych mohl s Ashmanem a dalšíma zapít jeho narozeniny … v podobným duchu pak bude plynout i další tejden.

Nejvýznamnější událostí ale bude oslava 10 let Beatles revivalové kapely Basketles, která se bude konat 8. listopadu na Palmovce.  Kromě naší kapely by se tam měla objevit řada hostů z jiných spřátelených kapel a já se na ten večer dost těšim.  Tímto bych chtěl tedy pozvat Vás, návštěvníky tohoto blogu, abyste se přišli podívat (info na http://www.hudebniklub.cz)
Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: