TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Letošní Vánoce

nejdřív si tu trochu  potrénuju na své budoucí důchodcovské léta  a postěžuju si na vánoční shon, kterej v těchto dnech vrcholí. Nechápu totiž, kde se ty davy lidí najednou v Praze vzaly? To jsou lidi celej rok doma a vylezou ven jen před vánocema a překážej v obchodech, tramvajích a na ostatních veřejných místech? Nebo jsou to naplaveniny z venkova, které berou pražské obchody útokem? Těžko říct, asi to bude půl na půl a mně to totálně znechucuje Vánoce jako takový. Nejvíc mě to sere v tramvajích, který jsou věčně narvaný až k nám na Vápenku a do toho ještě příjde zpráva, že ROPID chce u některejch linek ještě prodloužit intervaly… hm… ťuk ťuk na čelo.

No nic, uklidním se, přestanu být zatrpklým penzistou a prostě to budu akceptovat a nenechám si tim kazit náladu. A co nás o vánocích čeká? Velkej úklid, Las Adelitas, zdobení stromku, Život Briana, alkohol, cukroví, příbuzní a doufám že i trocha klidu a odpočinku (a pssst – i hraní NHL!). Ve stejném duchu chceme strávit i poslední dny roku a vesele a odpočatí vykročit do nového roku tou správnou nohou (nebo flaškou vína 🙂 ). Před koncem roku mě ale čeká jedna věc spojená s tímto blogem a TV VONA – konečně snad s Ashmanem a Lukyhellem natočíme Smrtící speciál Neanonymních alkoholiků :).

Tak ať to taky všichni přežijete bez nervů, hádek a starostí…

Luke

Reklamy

2 responses to “Letošní Vánoce

  1. Ashman Prosinec 20, 2012 (3:32 pm)

    Stroh už čeká:)

  2. Ladik Prosinec 21, 2012 (7:26 am)

    Kluci, když to přeženete, tak vám s Louem na pohřbu přehrajeme všechny alkoholiky. Určitě by se to dostalo i do zpravodajské relace naší konkurentky Novy.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: