TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Mrkev

ha! možná jste klikli na tento příspěvek zvědaví, co se tu dočtete o mrkvi? To byl ale chyták, jak Vás – vegany, vegety  a vegetariány- nalákat na tenhle blog!

Poslední dny žiju poměrně nezřízeným životem třicátníka – alkohol, ponocování, žeru hodně chilli , čumíme na filmy, já v noci na hokej a zbytek času kromě pár hodin spánku dělím spravedlivě  mezi Žábu a Playstation :). V sobotu jsme u nás měli volební afterpárty – se smutkem jsme přijali vítězství úřednické šedi a vulgární průměrnosti v podobě Miloše Zemana a hlavně kamarád Ondra zapíjel prohru našeho favorita Karla opravdu notně a soudě dle jeho zážitků po afterpárty (a když se nám před barákem vrhal do vozovky), byl opravdu z výsledků voleb zklamaný :).

V neděli jsme konečně viděli Hobita (neplést s tím, který chodí do Vagonu) – první díl z nové filmové trilogie podle slavné knihy J.R.R. Tolkiena, kterou jsem jako náctiletý hltal (no dobře – asi 4x jsem ho zhltl) . Film je natočen zručně a vizuálně se jedná o stejný či možná ještě silnější zážitek než u trilogie Pán Prstenu. Děj je ale skutečně až příliš natahován (film má přes dvě a půl hodiny) a místama je znát úporná snaha tvůrců vytěžit z  každé ze scén co nejvíc. Nechápu, proč z docela útlé knížky chtějí udělat trilogii (resp. chápu finanční a komerční důvody), když by šla knížka detailně zfilmovat v jednom či max. ve dvou dvouhodinových filmech…  každopádně fandové Tolkiena zklamáni nebudou a ani já, kromě té délky, nemám filmu co vytknout a rozhodně ho doporučuju ke shlédnutí.

A na závěr se zastavim u NHL – většinou tak obden ponocuju a sleduju od jedné ráno zápasy Dallasu a moc se mu vposledních dnech nedaří. Jágr po úvodním čtyřbodovém zápase další úspěch zatím nezaznamenal (a jeden zápas vynechal kvůli malému zranění) a Dallas z 6ti zápasů vyhrál jen 2x, 3x prohrál v základním čase a 1x prohrál v prodloužení. Od včerejška mají ale v Dallasu svojí největší místní hvězdu – mladého útočníka  Jamieho Benna, který se již s vedením klubu domluvil na nové smlouvě a včera poprvé nastoupil s Jágrem a Ericssonem v prvním útoku a hned si připsal i jednu asistenci. Dallas má v tomhle ročníku nic moc obranu, ale zachraňuje to skvělý brankář Lehtonen, který dokázal v předchozích zápasech vychytat spousty téměř jistých gólů a i díky němu Dallas nikdy zatím neprohrál víc než o gól (a naopak to samé platí i o těch dvou výhrách). Slabinou Dallasu jsou i častá oslabení – zejména jejich obránci jdou třeba během třetiny 2 – 3x ven a ve dvou zápasech přišel Dallas o vítězství právě v oslabení – doufám tedy, že jim trenér trochu domluví a budou hrát čistěji. Dneska v noci hraje Dallas opět s Detroitem, tak budu zase držet palce!

Luke

Reklamy

One response to “Mrkev

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: