TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Pár dní ze života

Nebojím se to tu napsat, že jaro konečně přišlo a ještě to zaklepat na stůl! Doufám, že ta svině zima zůstane na severu a na sibiři a nechá nás trochu roztát na jarním slunku. Teď o víkendu jsme chtěli původně vyrazit někam ven nebo do ZOO a zas nás počasí donutilo víkend proflákat doma u filmů a vína, ale vypadá to, že tahle neděle už bude konečně trochu akční.
Obraťme list.
Já jsem se dneska konečně rozhodl, po měsících odkladů, udělat další důležitý životní krok – objednal jsem se na zítra do optiky tady na Andělu, nechám si změřit mé pidlovoči a vyrobit brejle na dálku, „abych Vás lépe viděl!“. Důsledky tohoto kroku budou pro mě nedozírné (nebo dozírné?!) Ládiku, budeme moct jít na hokej a uvidim puk i hráče! Nebudu muset v kině sedět v prvních řadách a mžourat na titulky, na větších koncertech uvidím kapelu, přestanu nastupovat do špatnejch tramvají, možná poznám i pár známejch na ulici na větší dálku než tři metry a taky se těšim, že konečně zas po letech uvidím hvědnou oblohu :).

A co nás vlastně čeká v Dubnu, kterej už je z třetiny prošlej? Chystáme velkou rodinnou oslavu, protože ségra bude slavit třicítku a babička 75, takže se sejdeme někde v restauraci a zajíme/zapijeme. Jako vždy mám problém vymyslet nějakej dobrej dárek, na to sem úplně levej… S oslavami souvisí i svatby a tak se oslím můstkem dostávám ke svatbě mého kolegy a kamaráda Ondry, kterému koncem Dubna v Praze s Basketles zahrajeme pro úspěšné vkročení do dalšího (terminálního) stádia života :). A šup, jsem dalším můstkem u naší kapely – V Basketles jsme se v těchto dnech domluvili, že budeme už nastálo hledat nového člena místo Fefiho, kterej sám uznal, že sedět na dvou židlích prostě nejde. Budeme tedy hledat člověka, který umí zpívat a který by byl k tomu ještě schopen buďto basovat nebo hrát na kytaru, takže pokud o nějakém schopném hudebníkovi a nadšenci do 60s víte, rozhodně nám ho doporučte :).

A co filmy? Dneska se chystáme do Aera na konspirační film Olivera Stonea JFK – je to zajímavej film, kterej se sice faktograficky moc vážně brát nedá, ale nedá se mu upřít dokonalé „řemeslné“ zpracování, výprava a herecké výkony. V Aeru budou ještě v neděli 21.4. dávat klasický western Tenkrát na západě, tak snad mi tentokráte neuteče.

Užijte si taky jaro a neseďte jen doma!
Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: