TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Alkohol, oslavy a hokej

Těmito třemi slovy by se dal shrnout můj uplynulý víkend. Začalo to v pátek v 19:15, kdy jsme měli s Chechtem sraz na stanici Slánská v Řepích a vyrazili k Ashmanovi na natáčení dalšího dílu Neanonymních alkoholiků. Tentokráte přišel na řadu další speciál – centurion challenge. Cílem bylo vypít 100 panáků piva za  100 minut. V našem případě se jednalo o europanáky (0,04l), takže si můžete spočítat, že se na osobu jedná o 8 piv za necelou hodinu a třičtvrtě… nebudu tu prozrazovat jak to dopadlo, kdo centurion dokončil, kdo nedokončil, kdo se poblil ani kdo je „iron man“ (ten který vydrží  během soutěže nejít ani jednou na záchod)… to vše se dozvíte 15. Května, až bude premiéra tohoto dílu.

I vzhledem k této soutěži jsem se v sobotu ráno vzbudil s pocitem malátnosti a nevyspalosti, ale nedalo se nic dělat a museli jsme se přichystat na oslavu ségřinejch 30. narozenin, které slavila v rodinném kruhu v restauraci U Bílého Lva na Břevnově. Cestou jsme zařídili kytky, leonidas pralinky a tašku na dary a užili jsme si legraci s chytáním taxíka u Flory… nakonec jsme skoro přesně na čas dorazili do restaurace.

Dovršení věku 30 let je často v životě člověka taková až nesmyslně „důležitá“ psychologická hranice a přitom 30 let není žádný důvod k panice nebo k pocitu stáří. To je podle mě 40 , 50 a více let… U holek to často bejvá ještě podepřeno tím, že se domnívaj (zcela zcestně) že snad ztrácej svou mladou krásu či co… to je taky nesmysl. Většina holek, co znám, co byly hezké ve dvaceti, jsou hezké i ve třiceti a naopak mladé obludy jimi zůstávají i dále po třicítce :). Líbilo se mi tedy, že ségra si z věku nic nedělala a žádné „truchlení“ se v tomto ohledu nekonalo.

Z daleké vysočiny dorazil i Děda s Babičkou – děda si postěžoval, že už si taky připadá starý, neboť ho v metru poprvé v životě pustil někdo sednout (dědovi bude letos 80) . Táta i přes probíhající léčbu byl v dobrý formě a celkově to pro mě bylo příjemné odpoledne a rovněž nás překvapila i restaurace samotná, která se od fiaska před čtyřmi lety výrazně zlepšila.

V neděli se vyčasilo, tak jsme s žábou vyrazili na parukářku, jiřák a do riegrovejch sadů a udělali si takovej menší pěší výlet a já se těšil na večer finále extraligy, které mne tedy rozhodně nezklamalo. Fandil jsem jako správnej čech Plzni – a nejen kvůli dobrýmu pivu, ale i kvůli „Stračeně“. Zápas to byl napínavej a když zlínský Čech 10s před koncem zápasu srovnal na 3:3, byl to šok. První prodloužení bylo opravdu divoký – šance se střídaly na obou stranách a celkově jsem měl pocit, že v prodloužení měl Zlín menší převahu. Druhé prodloužení už bylo klidnější, bylo vidět, že síly docházej na obou stranách a měl jsem radost, že právě Martin Straka svou přesnou střelou rozhodl celé finále. Mimochodem pár desítek minut předtím (o pár tisíc kilometrů jinde) obdobnou střelou Jarda Jágr otevřel skóre zápasu mezi Bostonem a Floridou…

Tolik zas k jednomu víkendu v životě…

Luke

Reklamy

One response to “Alkohol, oslavy a hokej

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: