TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Co nás čeká v květnu?

Blíží se můj nejoblíbenější měsíc v roce, ve kterém už bývá hezky, daj se podnikat výlety (za pivem) a venkovní akce (pivo na zahrádce) a přitom nezhynete letními vedry. Mrknul jsem tedy do kalendáře a zjistil jsem, že květen bude „bohatý“.

Zejtra bude den práce a zamilovaných, Ládik asi půjde někam protestovat (nebo už nechodí?? :)), my půjdeme s Žábou hledat třešeň a užijeme si volnej den.  S Vonákama bychom se měli sejít ve čtvrtek a při pivku probrat konečně nějaké další natáčení, ať v letošním 15. roce existence naší amatérské filmové skupiny taky něco dokončíme :).

V pátek začíná Mistrovství světa v hokeji. Budu tedy rozpolcen – noční zápasy play-off NHL, kdy budu fandit Bostonu, který v prvním kole narazí na Toronto a v podvečer budu držet palce našim hokejistům na MS, aby se dostali opět mezi nejlepší čtyřku. Guarana a silný kafe příjde myslím v květnu velmi vhod.

S kapelami mě v nabitém Květnu čekají naštěstí jen 3 hraní – nejprve 7. 5. – s k amarádem basákem „Kobrou“ a jedním kytaristou zahrajeme v průhonicích na narozeninách někoho, koho neznám a budeme hrát jazzové, blueasové a swingové písničky, které většinou také ještě neznám . Prý stihneme i jednu zkoušku, tak snad na to piáno něco zahraju. Na tuhle akci se dost těším :). Pak je tu 9.5. Palmovka s Báfkitlf a nakonec vystoupíme opět s psycho doors revivalem v klubu Kain ve čtvrtek 16.5.

A co kino? Jelikož novej Startrek s „Vokurkou“ posunuli až na červen, vyhneme se v květnu návštěvě multikina a vystačíme si s naším milým Aerem – tam mě zaujalo nové filmové zpracování Fitzgeraldova románu Velký Gatsby, který začnou v Květnu promítat – na to se určitě podíváme.

V Květnu mě dále čeká  i  „magický“ firemní večírek, kde se asi opět s kolegy ošklivě opijeme morgany a jinými tlamo-metlemi lidstva. Mám napsán i koncert Banjo Bandu Ivana Mládka na Vlachovce, ale tam nejsem furt rozhodnutej, jestli nakonec vyrazim – sice bych je rád viděl, ale on to nebude asi jen koncert, ale i jeho „humorná“ show a „vtipné“ scénky, které se mi moc nelíběj…
Poslední květnový den se sbalíme a vyrazíme na každoroční jarní chatku do Bezděkova… ale o tom zas až v za měsíc.

(Jo a Žába by se asi urazila, kdybych nezmínil, že v Květnu nás čeká i první výročí naší svatby. Toto letí, ten zkurvenej čas, co? 🙂 )

Doufám, že se na některejch akcích potkáme!

Luke

2 responses to “Co nás čeká v květnu?

  1. Žába Duben 30, 2013 (9:36 pm)

    To by sem se fakt neurazila.

  2. ladik Květen 3, 2013 (5:29 am)

    na prvniho maje se schazi jen komunisti, anarchisti a fasisti.
    My, co jsme zamilovani, se libame pod rokvetlymi stromy. A tak tomu bylo i letos.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: