TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

V dešti

prší – už zase – ale mně to dneska vůbec nevadí, protože mám lehkou kocovinu a pohled z tramvaje na zmoklý lidi mě naplňuje takovou zvláštní směsicí škodolibosti a spokojenosti. K tomu mi Suchý zpívá Blues o stabilitě…. „…jo mít tak čtyři nohy – to by se to stálo!“ a já s ním souhlasím. Dneska to tedy vypadá na abstinenční den. Z kabátu ale ještě trochu cejtim včerejší mastnotu z burgerárny „Dish“, kam jsme s přáteli vyrazili a nacpali se výtečnými hamburgery, unětickým pivem a dorazili se pak slunným sicilským vínem v jedné nedaleké vinárně. Žába si taky včera usmyslela, že ze mě udělá civilizovaného člověka a ošatila mne zas na rok dopředu, tak snad nebudu za měsíc v provánc dělat ostudu, n’est-ce pas?

V pátek ale vyšlo počasí o něco lépe a my byli s Žábou na grébovce zavzpomínat na naší loňskou svatbu, dali jsme si víno ve viničním altánu, kafe v pavilonu, pak margaritu v Las Adelitas, martini v Aeru a zakončili den menší večeří v Personě na Žižkově. Grébovka je letos stále rozkopaná, ale tentokráte vrchní část  a cesty u jeskyně Grota, takže nezávidim letošním svatbám cestu k altánku… dolejší část parku je ale už krásně opravená –  Žába hned vyzkoušela nové dětské hřiště a všechny jejich atrakce  :).  Celkově bude park za pár let, po dokončení rekonstrukce, opravdu pěknej.

Zmíním se ještě o sobotním večeru v klubu Vagon a pravidelnému koncertu skupiny Professor, který se nesl v trochu smutnějším duchu a to i kvůli vzpomínce na jejich nedávno zesnulého býv. baskytaristu Gustava. Professoři si jej v polovině koncertu připoměli dojemnou slideshow z fotek z celé jeho muzikantské kariéry a i já jsem si vybavil mé návštěvy na Opatově před více než… no hodně lety, kde tehdá kapela Professor pravidelně hrávala. Právě na jejich tehdejších koncertech jsem měl to štěstí potkat spousty lidí a kamarádů(a taky mou současnou kapelu) a Gustav mě vždycky bavil svým klidným výrazem a i když si moc nelámal hlavu s věrným napodobováním basových linek originálních skladeb, tak měly koncerty výtečnou atmosféru. I tento sobotní koncert ve Vagonu se povedl a i když jsem neměl moc náladu na paření, nakonec jsme si se známejma docela zatancovali a před půlnocí vyrazili domů.

Takto tedy vypadal další náš víkend-  ten další bude chatový a jak znám své štěstí, bude opět lejt  a navíc se přidá i velká zima a možná i mlha či sníh. No nic – budu připraven – dnes jdu zakoupit 12letý rum Diplomatico reserve  a budeme se tam kdyžtak interně zahřívat 🙂

Luke

Reklamy

2 responses to “V dešti

  1. Ladik Květen 28, 2013 (6:10 am)

    Tak to Únětický pivo byla dobrá volba. Jinak burgery, martini, víno, acostoještěžralapil vysvětli svému kondičnímu trenérovi, kterej asi nebude mít moc pochopení, že na pásu se chováš jako člověk a mimo něj ne.

  2. Luke Květen 28, 2013 (6:13 am)

    Budeš můj kondiční trenér, jo? 🙂 A s tím člověkem na pásu / mimo něj je to spíš na naopak… kdybys mě viděl jak tam na něm zpocenej funim a dupu jak slon…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: