TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Virtuální operátoři v ČR

Je to již půl roku, co se objevil první virtuální operátor BleskMobil. Simku jsem si hned koupil, vyzkoušel a předal jí dál v rodině. 3 Simky neuživím.

Před pár dny přišel druhý virtuální operátor Mobil.cz. Dnes vyrazil do světa třetí operátor TescoMobile, v pátek bude další 99mobile, v sobotu další GoMobile a následovat budou další a další a další. Náš trh s virtuálními operátory se otevřel. Možná právě proto, že 02 vypustilo Bleskmobil (což je spíš její značka, než skutečný samostatný virtuál) a teď TescoMobile (ve kterém jedou O2 a Tesco napůl) přišly před pár týdny naši skuteční operátoři se svými neomezenými tarify. Někteří lidé se upsali na další dva roky a teď jen můžou doufat, že třeba nějaký virtuál nezačne nabízet to samé volání o 100, 200 korun levněji a třeba i s lepším FUPem na internet. A v takovou nabídku doufám já.

Jeden G+kový známý, Petr Koumar, se do nabídek virtuálních operátorů s chutí ponořil a na sociální síti Google+ vytvořil k tématu komunitu „Virtuální operátoři v ČR“ https://plus.google.com/communities/103066003427127911426 , oslovil velké stránky jako jsou Dotekománie, SvětAndroida, SmartManii či Mobilnet a vlastně všichni mu vyšli vstříc, komunitu nasdíleli na svých stránkách a ze včerejších 12 lidí máme aktuálně 181 členů a stále rosteme.

Snažíme se zapojit do komunity i virtuální operátory, abychom vytvořili místo, kde operátoři i jejich klienti mohou diskutovat a probírat aktuální dění. Úspěch projektu posoudíme za pár týdnů.

Skoro mě dojalo, že Petr mluví o mně jako o spoluzakladateli a jsem jeden z moderátorů komunity. Přišel jsem k tomu trochu jako slepý k houslím. Celé to je jeho projekt, já ho jen podpořil. Ale jako o spoluzakladateli o mně mluví i na dotekománii: http://dotekomanie.cz/2013/05/prenos-telefonniho-cisla-virtualnimu-operatorovi-zkusenost/

Pokud máte nějaké zkušenosti s virtuálními operátory, konkrétní nebo obecné dotazy, přidejte se ke komunitě, tam je na všechno dost místa.

Ladik

Reklamy

3 responses to “Virtuální operátoři v ČR

  1. Lou Květen 30, 2013 (10:19 am)

    To jste vytvořili dobrou komunitu. Je tam plno zajímavých informací.Myslím, že se to hodí každému, protože ten trh s operátory začíná být hodně nepřehledný.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: