TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Francouzské trhy na Kampě

Včera jsme si udělali pauzu ve stěhování a  připoměli si opět výročí dobití Bastilly, což je nejvýznamnější den roku pro všechny žabožrouty a ku příležitosti tohoto dne se opět na Kampě konaly trhy.Už od Karlova mostu jsme slyšeli místní dechovou kapelu, který hrála Marseillaisu (bohužel bez zbytku All you need is love).

Na chvíli jsme se tedy myšlenkami vrátili k nedávné dovolené v Provence, ochutnali růžové víno, šampaňské, krevety na grilu, samozřejmě rozličné sýry, šunky, tarty… dorazil  i Honza alias vršovický McCartney se svou magistrou Kájou a spolu se všema dobrotama jsme si udělali menší piknik na Kampě. Vyprávělo se o dovolenejch, pomlouvali jsme své spoluhráče a jiné kapely (znáte ten fór? Sešli se dva hudebníci a nikoho nepomlouvali), do toho jsme ochutnali ošklivé červené Luberonské víno a pak jsme k večeru v dobré náladě vyrazili na šlapadla. Velmi nás tam zaujal velký čtyřmístný Rolls Royce, který jsme si tedy  na hodinku pronajali, doplnili to dvěma plechovkama piva a vypluli jsme.

IMG_20130714_194524

děvčata šlapala opravdu hezky (ehm – nakecali jsme jim, že když budou pořádně šlapat, budou mít hezčí nohy)  a musím říct, že popíjet pivko v Rolls-roycu na Vltavě s dvěma šoférkama byl zážitek :). Na druhou část jízdy jsme se prohodili a šlapali jsme my s Honzo a chvílema jsme zabírali tak, že kachny taktak stíhaly odplouvat z naší cesty :).

Tolik tedy k příjemnému odpoledni a zítra touhle dobou bychom již měli být přestěhováni v novým bytě a konečně už zas bude trochu klid.

Luke

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: