TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Přestěhováno

konečně po měsíci a půl příprav jsme se včera přestěhovali z Žižkova na Nové město. Stěhováci si docela mákli (my vlastně také)  a táhli nábytek a všechny bedny s věcma do třetího patra bez výtahu. Já se včera opět po delší době proměnil v kutila a vrtal jsem, šrouboval jsem, zatloukal jsem (to mi ale moc nejde), vyztužoval, spravoval, utěsňoval, zapojoval, instaloval a v neposlední řade s Žábou vybaloval spousty beden a věcí. Konečně budu mít zas svůj pokojíček – resp. domácí hudební studio, který nebudu muset pořád stavět a balit, pokud si budu chtít něco nahrát.Bude to prostě  takový správný mládenecký doupě .

IMG_20130717_111355

Internet nám pán od UPC před chvílí také zprovoznil, ale problém nám dělá teplá voda – protože zatím žádnou nemáme, neb ohřejvač vody stávkuje a odpaluje jednu základní desku za druhou (ano i ohřejvač vody má dneska motherboard). Pán technik dneska desku vyměnil, zapnul ohřejvač a najednou „práásk!“ a nová deska za 7tis v háji. Ještě že to neplatíme my 🙂

Co nám tedy zbývá? Ještě pověsit několik závěsů, koupit jednu šatní skříň pro žábu, dovybalit zbytek věcí, přestěhovat kočky a je hotovo. Pak si ještě užijeme se starým bytem, kde musíme zlikvidovat zbytky starýho nábytku, což bude práce pro mě a mou listovou pilu.

Těšíme se na kolaudace 🙂

Luke

Reklamy

One response to “Přestěhováno

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: