TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

A je tu Prosinec!

.. a s ním první zimní dopravní kalamita :). Tramvaje nejezděj, vlaky stojej, narvaný autobusy kloužou po ledovkách a jen metro snad zachraňuje situaci v centru.  Aspoň se ale lidi projdou pěšky a udělaj něco pro své zdraví na čerstvém pražském smogu!

Na zábradlí Palackého mostu, přes který chodím každý ráno do práce, dneska ráno někdo postavil malýho sněhuláka, který se hezky vyjímal před Hradčanama a Pražským hradem.  Škoda že jsem neměl sebou foťák (mobil by to v tom pološeru asi nedal). Kolegové se kupodivu do práce dneska také dostavili, jen dva přespolní nakonec zůstali na homeofficu a šéf, jakožto mimopražský, taky, takže tu dneska máme klid. Kolegyně vybalila zas kýčovitej umělej vánoční stromek,  ozdobila ho, takže je tu skoro taková vánoční atmosféra!  Jo a psal jsem Vám, že jsem si už minulej tejden dal první předvánoční punč na trzích na pavláku?! Jestli ne, tak fakt jo!

IMG_20141202_124202
Ilustrační obrázek dnešního polozmrzlého Anděla…

Na letošní Vánoce se dost těšim. V pátek 19.12. je přivítáme s Basketles vánočním koncertě v restauraci U Vodárny v Praze (Řepáci, nenatočili byste nám nějaký záběry z koncertu?! Za pár piv?! :). Cvičíme pilně i nové písničky, takže Vás tímto zvu k návštěvě a rád Vás tam uvidím!

Pak už mám volno a až do Silvestra budu odpočívat, chodit s Žábou po vánočních trzích, koukat na staré filmy a k tomu kouřit alkohol a pít cigarety! A samozřejmě zdobit cukroví a mlsat stromeček!

24.12. večer budou dávat v Aeru již tradičně Život Briana od Monty Python, takže se na tuhle vánoční pohádku určitě zas zajdeme podívat a jsem zvědavej, jestli o den později večer bude u Ashmana opět „zelená párty“, o který jsme nedávno mluvili v hospodě?! 🙂 A nebo ji můžem udělat u nás někdy během Vánoc, bude-li zájem.

Silvestr bude letos pro mě opět koncertní a to v městě pivu zaslíbeném, takže střízliv se do nového roku zcela jistě neprobudím…

Přežijte první půlku Prosince a napište kdyžtak do komentářů, jaký budou Vánoce u vás?

Luke

Reklamy

One response to “A je tu Prosinec!

  1. Kví Prosinec 3, 2014 (8:13 am)

    Jé, tak já si píšu vánoční koncert do diáře, třeba se mi podaří vás zase po čase vidět. Takže Řepáci koukejte dorazit!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: