TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Dva koncerty našeho Doors revivalu…

A je tu další koncertní reportáž zhýralého klávesáka!

Po několika měsících jsme se opět sešli  s naší Psycho Doors kapelou a odehráli ve čtvrtek a v pátek dvě veřejná vystoupení.

To čtvrteční pražské v Music City bylo spíš rozehřívací a sehrávací. Alkohol tekl proudem, Invalidní sourozenci – druhá kapela našeho zpěváka – předvedla doboru hardcore-metal-punk-dechovka-rockovou show a navnadila publikum na náš reunion.  Byla docela znát absence zkoušky, nicméně písničky nám postupně v paměti naskakovaly a na basu si s náma v několika skladbách zahostoval basák „sourozenců“. Náš zpěvák, lehce ovíněn, se při koncertě svlékl tentokráte skoro celej (jen miamská ovečka na podiu chyběla) a koncert měl tedy úspěch bez ohledu na kvalitu produkce.  Do Light My Fire se mi podařilo zakomponovat James Bond Theme a nakonec jsme po dvou přídavcích v nadšených ovacích asi 60 návštěvíků odešli.

Druhý den nás čekala Chrudim, kam nás pozval místní fanda let 60. František – můj jmenovec, který v místním R-klubu pořádal Psychedelic Trip párty a nechal udělat tenhle hezkej stylovej plakát:
1903999_965394953502925_5725176165522386834_n

Klub je trošku schovanej na kraji Chrudimi a chvíli jsme se Sanjim autem bloudili po místních ulicích, nakonec jsme ale potkali škodovku našeho zpěváka, kterej byl už opět střízliv a čil a zanavigoval nás až ke klubu.  Po zvukovce jsme se vyrazili nažrat do města  a když jsme se pak vrátili do klubu, byl už docela plnej a Franta na podiu v roli DJ pouštěl obskurní hity 60. let včetně garážových Sonics, pak samozřejmě Who, Kinks, Stouny, Jefferson Airplane a taky Tommorow Never Knows, kterou náš bubeník neznal a divil se, že Beatles takhle experimentovali. Ještě tu noc si prý doma pustil Revolver – šťastný to hoch.  Začali jsme hrát kolem desátý večer a snad díky tomu, že jsme byli rozehraný z předchozího dne, nám to pěkně šlapalo, obvyklé chyby jsme tentokráte vynechali a publikum se bavilo a tancovalo až skoro do půlnoci, kdy jsme koncert zakončili přídavkem Moonlight Drive.  Lidí bylo opravdu hodně a klub byl narvanej – to se nám moc líbilo!

10959297_424236811074584_1692246543612304146_nPak už následovala smutná část koncertu všech  poloamatérských kapel a to ruční balení nástrojů a cca dvouhodinová cesta domů zpestřená bagetou u benzínky.

S Doors budeme mít zase cca měsíc pauzu, ale v Dubnu by měl vyjít Vagon a možná Žofín! 🙂

Mějte se

Luke

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: