TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Opět v Mariánkách

Letos zařídila k svatebnímu výročí dárek Žába a zařídila nám pobyt v Hotelu U Zvonu v našich oblíbenejch Mariánkách, kam se vracíme každej rok.

Vyrazili jsme Pendolínem v pátek odpoledne,užili si šampáňa servírované na palubě a kolem sedmý jsme už vystupovali na nám známém nádraží. Vtipnou příhodu jsme zažili v hotelu. Síť OREA hotels má totiž v Mariánkách asi 8 různejch hotelů a v komplexu hotelu zvon jsou hned další tři hotely od stejného provozovatele a my jsme vešli na špatnou recepci (byť ve stejný budově). Tam byla taková ta klasická postarší recepční – paní Jiřinka – měřila asi metr padesát, byla suveréní a skoro nás nepustila ke slovu a vnutila nám uvítací lístek a kartu pro pobyt  „Sen pro dva“ a odehnala nás na večeři. Bylo nám divné, že na kartě není napsané naše jméno, ale Strombinger, ale večeři jsme si na účet podniku užili – hotel celý byl hodně retro – ale né naschvál – prostě fungoval jako v 70. letech a věřim, že ty číšníci tam pracovali už tenkrát. Teprve po večeři paní Jiřinka seznala, že udělala chybu, že asi nebudeme Strombingerovi (před tím si to nenechala vymluvit) a odkázala nás na správnou recepci hotelu U Zvonu, kde nás již bez potíží ubytovali. Hodně jsme se tomu s Žábou nasmáli a večer pro mne byla jedině Frau Strombingerová. Pokoj žába vybrala úžasnej – bylo to apartmá s třemi pokoji, velkou koupelnou a dvěma balkony a hezky to kontrastovalo s retro sedmdesátkovou recepcí a restaurací.

2015-05-23 09.00.17

Víkend jsme si pak užili výletama (našli jsme srnčí pramen i dům, kde zastřelili Lessinga!), 2x jsme navšttívili Irish Pub, kde jsme zastihli koncert kapely Kocovina (přesně jsem odhadl repertoár!), vzal jsem žábu na véču do Tapas baru Medité, který si stále drží svou skvělou úroveň a který stojí za návštěvu. Taky jsem si dal Chodovar, zaplavali jsme si a Žába už umí perfektně v bazénu dělat žraloka z Čelistí.

2015-05-23 12.46.41

Zamrzel mě docela velkej počet opuštěnejch lázeňskejch komplexů a budov – nedávno jeden z opuštěných hotelů vyhořel a zatím to nevypadá, že by se schylovalo k nápravě.

V neděli jsme naposledy ochutnali Karolínu a opět nasedli do pendlouše (tentokrát narvanýho) a vyrazili ku Praze.

Doma na mě čekalo hezké překvapení v podobě 5000. odběrů mýho Youtube kanálu a od začátku MS je sledovanost mejch sportovních videí zaítm rekordní a už jsme překonal několikrát i hranici 10 tis. shlédnutí za den.

Víkend to byl skvělej, hezky jsem si odpočinul od prvních třech tejdnů v nový práci a dneska vzhůru do instalace a re-imagování

Luke

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: