TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Blog umírá:)

Už je tomu několik tejdnů,co jsem naposledy potýral klávesnici a vypotil nějaký hodnotný blognutí.Až nyní, sedouce ve vlaku do čabajkova, jsem konečně našel čas na jeden výpotek a budu ho  tedy po Ládikově vzoru psát v pohybu.

Za poslední měsíc se toho stalo docela dost – odehráli jsme hodně koncertů, včetně nezapomenutelného výletu s hostujícím bubeníkem Márou do Valašského Meziříčí (a máme v kapele vlastní Yoko Ono – heč!), stihli jsme rychlou grilovačku na chatě s Ondrou a Káťou,  stíhám pravidelný pondělní pivní ochutnávky ve Woodstocku,  s Kví a spol. jsme navštívili pivovaru Medvídků a byli jsme v kině na Mad maxovi a já u filmu usnul a prý jsem chrápal na celé Aero 🙂

Kolega Lou pro nás udělal hezký křest a zapití jeho knížky, kterou už jsem přečetl a moc se mi líbila. Ségra už odletěla do Paříže, kde teďbude několik let pracovat a já se těšim, že jí co nejdříve pojedem navštívit.Smutnější věcí je mámina nemoc, která se opět vrátila, ale máma je bojovník a doufám, že to zvládne.

Svijan v plechovce ubejvá, krajina kolem EC275 „Jaroslav Hašek“ už pomalu začíná dostávat moravský ráz a já se těšim na víkend v Uhrech a určitě o tom i blognu.

Tohle byl takovej spíš shrnovací blog – to abych si za třicet let dokázal vzpomenout, co jsem dělal.Je tu  konečně  krásný letní počasí, tak taky vyražte někam ven!

Luke

image

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: