TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

NHL 16 je zde!

WP_20150916_00_05_07_Pro

Rok se s rokem sešel a po loňské nepříliš povedené NHL 15 je zde další pokračování. Jak se EA sports poučila z loňských chyb? Stojí NHL 16 za pořízení? Už teď vám můžu říct, že ano! Ale začněme od začátku….

Minulý rok na pro novou generaci konzolí EA sports naservírovala hru, kde chyběla řada základních herních módů a fandové byli nespokojení. EA sports musela narychlo vydávat 2 patche, ve kterých alespoň přidala několik dalších funkcí a módů, nicméně fandové byli poprávu rozladění. EA sports se nyní hodně snažili, aby se situace neopakovala S NHL 16, takže pozvala přímo fanoušky hry k účasti na vývoji navrátivšího se módu EASHL (online hra, kde v týmech proti sobě hrají reální hráči a účastní se sezóny…). Netradičně nevyšlo v Srpnu demo NHL 16, ale právě betaverze EASHL a očekávání byla velká.

EA sports nenachali nic náhodě a již od začátku slibovali návrat řady funkcí, které v NHL 15 chyběly a musím dodat, že se jim to povedlo!

Do NHL 16 se tedy vrací kromě přepracovaného EASHL online módu i populární offline mód sezóny, takže konečně si můžeme zahrát opět sezónu např. za extraligový tým. Vrací se online i offline mód nájezdů, propracovaný tréninkový režim, do manažerské kariéry Be a GM přibyla nově morálka hráčů, možnost svolávat týmové porady, fantasy draft, podrobná simulace zápasů či upravený systém výměn hráčů. Do Be a Pro (kariéra hráče) se opět vrací tolik chybějící funkce „sim to next shift“ (simulace čassu mezi střídáníma ) a konečně můžete hrát v NHL i AHL týmech, jako tomu bylo dřív. Jinak ve hře samozřejmě zůstaly všechny další módy, které byly v NHL 15, stále už jen tedy chybí mód mezinárodního turnaje. Uvidíme, jestli se objeví v patchi a nebo za rok….

Kromě módů byla vylepšena i hra samotná – zejména obrana už je konečně účinnější, hokejky nejsou tolik „magnetický“ jako v NHL 15 a už neprojde přihrávka přes tři soupeřovi hráče…  NHL arény jsou ještě více realističtější, hráčům v playoff budou růst vousy, oslavy hattricků jsou také zpátky a grafika je zas o chlup lepší. Skvělá věc, zejména pro začátečníky, jsou vizuální ukazatele a nápovědy přímo při hře – šipky vám ukazují volné linie přihrávek a střel, barva znázorňuje části branky, které brankář nepokrejvá, zobrazují se u hráčů symboly ovládání…. tohle všechno může nováčkům pomoct dostat se do tajů ovládání NHL 16 o dost rychleji.

Co se týká lig, tak s výjimkou dvou nově přidaných norských (!) klubů je vše při starém – chybí tedy KHL, nicméně naše extraliga tu je a soupisky, které jsou nyní ve hře aktuální k 9.9.2015 mají aktualizované sestavy i pro naši ELH (např. Hossa v Plzni..)

HUT aneb Hockey ultimate team (týmy, které sbíráte pomocí hráčských karet) byl také vylepšen offline sezónami, takže nemusíte hrát jen online hry v tomto módu.

Zkrátka a dobře NHL 16 už je opět plnohodnotná hra, která určitě fandy hokeje nezklame a mně osobně se po prvních několika zápasech hodně líbí!

Luke

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: