TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Rýmičkový únor

Naposledy jsem sem na blog psal v únoru a těšil jsem se na výlet do Paříže, kam jsem nakonec nejel, protože po našem koncertu v Havlíčkově Brodě jsem padnul a 4 dny ležel doma s chřipkou a dalšíma radostma.  Mezitím se mi vrátila Zlata z Thajska, takže už zas žiji spořádaným životem a pomalu plánujeme květnovej výlet do New Yorku.

(Skoro) každé pondělí se s ostatními pondělníky scházíme ve W či v jiných lokálech a udržujeme tak chlastací tradici při životě, protože to za nás nikdo jiný neudělá – Checht se dal dohromady s Vlnou, takže už nikdo nemůže říct, že chodit do hospody se nevyplatí! :).

Teď jsem zas po dvou měsících na chatě a snažim se to tu připravit na jaro a na grilování a víkendové opilecké seance. Chata zatím stojí, voda teče, topení topí a grill jsem vyčistil, takže se těšte na pozvánky na květen či červen.

Přemejšlel jsem, proč sem na blog píšu teď tak málo – neni to tim, že bych nezažíval zajímavý situace, ale spíš tim, že v práci se nezastavim, po práci už moc počítač nezapínám a občas se do toho přidá i moje lenost.  S Chechtem jsme se taky shodli, že od loňskýho Května, co pracujem spolu, o dost víc chlastáme. A baví nás to! :).

Potěšil mě Louův příspěvek o Točně a těšim se na premiéru. Neuděláme nějakou premiérovou párty?

Nakonec se musim zmínit o dvou koncertech, kam se s Žábou chystáme – V červnu pojedeme do Berlína na Bosse (pro neznalé – Bruce Springsteen) a v červenci si v Praze poslechneme Sixto Rodrigueze – mimojiné hrdinu dokumentárního filmu „Sugar Man“, kterej doporučuju ke shlédnutí a už jsem tady o něm kdysi psal.

Žába nám teď zaplatila Netflix a objevujeme tedy kouzlo této online video služby. Podobně jako Spotify u muziky, tak Netflix nabízí v online podobě velké množství filmů a seriálů ke shlédnutí a když je čas, pouštíme si je. Je to vše v angličtině, ale s angl. titulkama se to většinou dá v pohodě sledovat – zaujaly nás zatim dva, u nás nepříliš známé, seriály – Peaky Blinders (takovej Boardwalk Empire z Anglie 20. let) a Bletchley Circle (odehrávající se v 50. letech, kde parta ženskejch, bejvalejch válečnejch luštiček Enigmy, vyšetřuje vraždy).

Z filmů mě zaujal Spotlight – film, kterej získal i hlavního filmovýho oskara, o bostonských novinářích, kteří šetří zneužívání nezletilých  dětí místní církví. Je to opravdu dobře natočený, žádný zbytečný city a romantika a atmosférou se to hodně podobá klasickýmu filmu „Všichni prezidentovi muži“ (o aféře Watergate). Doporučuju!

S kapelama se teď připravujeme na koncertní jaro – po klidném lednu a únoru nás čeká hektičtější program v dalších měsících. S Basketles hrajeme příští pátek (18.3.) na Palmovce, tak jestli máte chuť, doražte!

A co zmínite na závěr? Jarda Jágr! Když mám čas, čumim v noci na NHL a Jágr na Floridě září a už má v týhle sezóně 51 bodů, což asi málokdo čekal. Florida sice nemá ještě místo v playoff úplně jistý, ale má dobře nakročeno a já se těšim, že si zas budu moct nechát růst playoff vous, abych Jardu a Pantery podpořil!

Užijte si konec zimy!

Luke

Reklamy

2 responses to “Rýmičkový únor

  1. Lou Březen 16, 2016 (9:17 pm)

    Premiérová party u příležitosti nový Točny není špatný nápad. Ale nevím, kde by se uskutečnila.
    Premiéra je navíc naplánována na Velký pátek 27.3.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: