TV VONA

Ladik, Luke, Lukyhell, Lou a Ashman. Nablogujeme se Vám do hlavy

Kaš-mi-daš obchod dnes otevřen….

… sice zatím ve zkušebním provozu, nicméně už na plné obrátky! O Zlatině kašmidaši jsem tu již několikrát psal a po několika měsících příprav se dnes její sen zhmotnil do podoby kamenného obchůdku v Praze na adrese Pod Nuselskými schody 2. Zlata o tom, že by chtěla svůj e-shop rozšířit o showroom a kamennou prodejnu, hovořila již loni a po necelém roce se tedy se svým šestičlenným (jestli jsem dobře počítal) týmem vrhá do nové výzvy.

Kasmidas_Opening_ - 2 (1)

Pro ty z Vás, co náhodou neví, o čem kašmidaš je – jedná se o stylové papírnictví, kde nenajdete občejné modré linkované sešity, ale krásné designové produkty, inspirované asijským stylem a evropskou retro módou –  scrapbooky, diáře, tužky, dopisní sady, lepítka, sešity na motivy pohádek, evropských měst, krásné balící papíry, razítka s nejrůznějšími motivy, tepra (termální potiskovač barevnejch lepítek) a mnoho dalšího! Ráj papírofilů!

Kašmidaš si za necelé dva roky své existence našel řadu příznivců na pravidelných výstavách a trzích, na facebooku a sociálních sítích a Zlata našla i schopné a kreativní (a krásné!) spolupracovnice, které se spolu s ní budou nyní o běh obchůdku starat.

Dnešní, zatím ještě neoficiálně otevření, proběhlo za účasti celého Kašmidaš týmu, byla přestřižena symbolická  šňůrka a provoz byl dnes ve 12:00 zahájen a na otevření čekalo již několik netrpělivých zákazníků.

Kasmidas_Opening_ - 52

Přijďte se pod nuselské schody podívat i vy a kamarádi, neváhejte šířit slávu kašmidaš obchodu dále přes facebook, twitter či jakékoliv jiné sítě, používate-li je :), budeme vám vděčni!

Luke

Reklamy

One response to “Kaš-mi-daš obchod dnes otevřen….

  1. Lou Srpen 17, 2016 (11:44 pm)

    To je skvělý, že se podařilo otevřít kamennou prodejnu. Zastavím se tam a něco zakoupím.
    Ať se daří Kaš-mi-daši! Ať máš plno zákazníků!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: